5 stjerner på Trustpilot
Det beste fra Zanzibar - Deluxe med all inclusive
Pris per person ved 2 voksne & 2 barn
Avreise: Oslo d. 05. mai 2025
På denne turen til Zanzibar har vi håndplukket hytter og hoteller, slik at du får mest mulig kvalitet for pengene.
2 netter
...
Avstand strand
-
Avstand til byen
0
Restauranter
1
Balkong/terr.
Nei
Avstand strand
-
Avstand til byen
0
Restauranter
1
Balkong/terr.
Nei
5 netter
...
Avstand strand
0 meter meter
Avstand til byen
Gangavstand
Pool/Barnepool
Ja / Ja
Restauranter
2
Avstand strand
0 meter meter
Avstand til byen
Gangavstand
Pool/Barnepool
Ja / Ja
Restauranter
2
5 netter
...
Avstand strand
0 meter
Avstand til byen
0 meter
Pool/Barnepool
Ja / Ja
Balkong/terr.
Ja
Avstand strand
0 meter
Avstand til byen
0 meter
Pool/Barnepool
Ja / Ja
Balkong/terr.
Ja
Opplev Zanzibars historie i stemningsfulle Stone Town, og nyt livet med luksus og All Inclusive på to 5-stjernede strandhoteller. Denne reisen er for dere som ønsker å kombinere opplevelser med en badeferie som byr på velvære i eksklusive og vakre omgivelser. Det unike med denne reisen er at dere får muligheten til å oppleve to fantastiske strandhoteller – og på begge hotellene er oppholdet inkludert All Inclusive.
De første dagene går med å utforske Stone Town, Zanzibars historiske hovedstad. Dere bor på Maru Maru Boutique Hotel midt i den gamle bydelen, og har de stemningsfulle gatene rett utenfor døren. Dette er det perfekte utgangspunktet for å dykke ned i Zanzibars historie og kultur, oppleve byens severdigheter og fargerike markeder. Når solen går ned, kan dere nyte utsikten over havet og solnedgangen fra hotellets takterrasse.
Etter eventyrene i Stone Town går turen videre til det 5-stjernede Royal Zanzibar Beach Resort i Nungwi, hvor dere kan nyte luksus og velvære i moderne rammer med All Inclusive, fantastiske bassengområder, mange fasiliteter og en herlig strand. Den andre delen av reisen til Zanzibar byr på opphold på Neptune Pwani Beach Resort & Spa, et stemningsfullt 5-stjernes strandresort med All Inclusive og direkte tilgang til Pwani-stranden.
Hvis dere ønsker en reise med mye komfort og velvære – og lett tilgang til to av de vakreste strendene på Zanzibar – er dette reisen for dere.
Du flyr fra Norge med flybytte i f.eks. Amsterdam flyplass til Arusha, som er flyplassen i Tanzania som ligger nærmest Kilimanjaro.
Ved ankomst til Zanzibar blir dere hentet av sjåføren deres, som kjører dere til Maru Maru Boutique Hotel i hjertet av Stone Town. Her sjekkes dere inn for to netter, med lett tilgang til å utforske de stemningsfulle historiske gatene, besøke de fargerike markedene og se byens severdigheter. Om kvelden kan dere nyte en drink på hotellets takterrasse med utsikt over havet og solnedgangen.
Hvis dere ønsker å nyte middag på en rooftop-bar, har vi to anbefalinger til dere – les mer her!
Fra Stone Town setter sjåføren kursen mot den nordvestlige spissen av Zanzibar, hvor 5 netter på Royal Zanzibar Beach Resort ved Nungwi Beach venter. Dette 5-stjerners luksusresortet ligger rett ved den lange, hvite sandstranden og det vakre blå havet. Oppholdet inkluderer All Inclusive (se hotellbeskrivelsen for en liste over hva hotellets All Inclusive inkluderer) i moderne og eksklusive omgivelser med et bredt utvalg av fasiliteter og aktiviteter.
Bassenget minner mest om et fossefall, og stranden er av den typen man tar bilder av – hver dag. Hotellet har en vakker utsikt til stranden og havet, og på restaurantene er både maten og servicen i toppklasse.
Hvis dere trenger en pause fra livet ved stranden, kan dere unne dere selv en behandling på hotellets spa, ta en treningsøkt i fitnessenteret eller gå en tur langs stranden og nyte solnedgangen. Hotellet har et bredt utvalg av fasiliteter, så dere vil ikke kjede dere. Ønsker dere å inkludere flere opplevelser i reisen til Zanzibar, kan dere ta en prat med personalet i hotellets turskranke. De har et stort utvalg av utflukter og aktiviteter, og det er garantert noe som vil friste dere.
Etter frokost setter dere kursen mot Neptune Pwani Beach Resort & Spa i Pwani. Dette stemningsfulle og eksklusive 5-stjerners resortet med All Inclusive gir dere fem netter i fredelige og vakre omgivelser.
Neptune Pwani Beach Resort & Spa er innredet i klassisk Zanzibar-stil med palmetak og sjarmerende detaljer, noe som gir stedet masse atmosfære og karakter. I disse vakre og eksklusive omgivelsene tilbringer dere den andre delen av badeferien og nyter en uforglemmelig blanding av luksus og avslapning.
Alt er inkludert med all inclusive, så dere kan fritt nyte de deilige rettene som serveres på hotellets restauranter. Nyt de flotte bassengområdene og livet på den kritthvite sandstranden. Det er mange fasiliteter på hotellet, så dere vil aldri kjede dere. Hvis dere ønsker flere opplevelser, kan dere ta en prat med personalet ved utfluktsskranken. De har et bredt utvalg av turer både til lands og til vanns, og det er garantert noe som passer for dere.
Les mer her om, ting man kan oppleve på Zanzibar!
Etter en fantastisk ferie med både opplevelser og 5-stjerners forkjælelse, er det på tide å ta farvel med Zanzibar. Sjåføren deres henter dere på hotellet på avtalt tidspunkt og kjører dere til flyplassen, hvor hjemreisen begynner.
Dere lander tilbake i Norge med fornyet energi etter en reise til Zanzibar fylt med opplevelser, eksotiske strender og forkjælelse.
Finn datoer og priser for din reise her og bestill online.
Prøv igjen eller kontakt oss på chatten.
Kontakt oss herVi trenger bare noen få opplysninger om deg. Vennligst fyll ut og du vil motta tilbudet direkte i innboksen din.
Prisen inkluderer
Prisen inkluderer ikke
Du kan ta med 23 kg. registrert bagasje og 1 stk. håndbagasje.
Vi vil kontakte deg om dette
Ca. 10 dager før avreise sender vi dine avreisepapirer med nøyaktige møtetider og -steder.
Spør våre Zanzibar eksperter
Telefon: 8613 7744 |
Mail: tilbud@cpt.dk
(åben alle hverdager 9-16.30)
Tilpass reisen
Dessverre kan vi ikke vise priser på alle datoer, men vi vil gjerne beregne en pris for deg. Er du interessert i reisen og vil du vite hva det koster? Vennligst fyll ut feltene under. Vi bekrefter med en nøyaktig pris på reisen din. Absolutt ingen forpliktelse, selvfølgelig.
Har du med deg en baby, vil det typisk påløpe et tillegg på NOK 3.500. Husk å informere oss om at du har med en baby på reisen. Dette kan du gjøre senere i bestillingsprosessen. Vennligst oppgi babyens fulle navn og fødselsdato.
Les merPrisgaranti
Hvis du kan kjøpe turen billigere andre steder, så vil vi matche prisen og gi deg ytterligere 250 kroner i rabatt pr. person.
Les merFri avbestilling
Hvis du bestiller online, kan du angre kjøpet innen 48 timer - ganske enkelt.
Les mer